ÇOCUKLARIN YARATICI GÜCÜNÜ KEŞFEDEN FESTİVAL BAŞLIYOR!

Çocukların sabırsızlıkla beklediği ülkemizin en büyük çocuk ve aile organizasyonu olan “Yaratıcı Çocuk Festivali” için geriye sayım başladı.
Cumhuriyetimizin 100. yılına özel 100 nitelikli etkinlikle çocuk ve aileleriyle buluşacak festival; 2-3 Eylül’de Küçükçiftlik Park’ta kapılarını açacak.


Türkiye’nin en kapsamlı çocuk ve aile organizasyonu olan “Yaratıcı Çocuk Festivali” 2-3 Eylül tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek. Bu yıl 4’üncü kez gerçekleştirilecek festivalde 100’ün üzerinde birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinlik gerçekleştirilecek. Bu etkinlikler ile çocuklar beceri ve yaratıcılıklarını keşfederlerken, aileleri de hafızalarından çıkmayacak eğlenceli anlar yaşayacaklar.

Birbirinden Eğlenceli Atölyeler ve Konserler
Çocukların heyecanla beklediği “Yaratıcı Çocuk Festivali” dev alanlarda binlerce çocuğu; yaratıcı sanat atölyeleri, enerji farkındalığı, trafik farkındalığı, ekoloji, tasarım, bilim ve ileri dönüşüm gibi çok önemli atölyelerle buluşturarak farkını ortaya koyacak. Tüm zamanların en büyük gösteri sahnesinde; 30’un üzerinde konser ve eğlenceli gösterilerle aileler; göz göze, diz dize beraberce eğlenmenin tadına varacaklar. Yazar Şermin Yaşar ve Sunay Akın’ın ‘Hoş geldiniz’ diyerek başlayacağı Yaratıcı Çocuk Festivali sahne programı Yeni Türkü, Ezo Sunal, Evrencan Gündüz, Safiye ve Emrehan konserleri, tiyatro oyunları, pandomim sanatçıları, jonglörler, sihirbazlar, balon şovlarla 0-99 yaş herkese hitap edecek. Festival; yüz boyama köşeleri, balon katlama

sanatçıları, Yaratıcılık Korteji ve önemli markaların stant etkinlikleriyle benzersiz bir deneyimi KüçükÇiftlik Park’a taşıyacak.

Faber-Castell, Üst Üste 4 Yıldır Yaratıcı Çocuk Festivali’nin Ana Sponsorluğunu Üstleniyor
Dünyanın yazı ve boyama gereçlerinde lider markası Faber-Castell, 2018 yılından bu yana festivalin ana sponsorluğunu üstlenerek, çocukları yaratıcılık konusunda teşvik etmek ve onlara ilham vermek adına desteğini sürdürüyor. Faber-Castell ana sponsorluğundaki Yaratıcı Çocuk Festivali’nde; EnerjiSA, Bahçeşehir Koleji, CarrefourSA, Dynavit, Enterogermina, Lego, Nestle Nesquik, Ozmo, Pritt, Anadolu Hayat Emeklilik, Arçelik, Decathlon, Dimes, Finish, Hipp, Mattel, MEÇ Okulları, Mixmey, Novakid, odeabank, Oral-B, Tefal, gibi önemli markalar da sponsor olarak yer alıyor

Çocukları; merak eden, düşünen, hisseden, ilham alan, ilham veren gerçek birer sanatçı olarak gören ve bu farkındalıkla oluşturulan festivale yaklaşık 20 bin ziyaretçi bekleniyor.

Detaylı Bilgi İçin

Brandfocus / Sinem Uyanık / 0544 818 07 11/ [email protected]

BİLET AL!