Hem yetişkin hem çocuklar biletli mi?
0-2 yaş aralığı dışındaki herkes biletlidir.
Hem çocuğuma hem kendime mi bilet almalıyım?

Evet.

Üç adet bileti aynı anda alırsam indirim oluyor mu?
Evet. Üç adet ve üzeri bilet alımlarında %20 indirim uygulanmaktadır.
Her atölye için ayrı bilet mi alınıyor?

Hayır. Festival için 1 adet bilet alınıyor; festival alanına giriş anından itibaren, festival kapsamındaki tüm atölyelere, söyleşilere, konser ve gösterilere katılım ücretsizdir.

Yaratıcı Çocuk Festivali’ndeki her etkinlik için ayrı bilet mi alınıyor?
Hayır. Bir bilet alıp festival alanına gelen bir katılımcı; festival alanındaki tüm etkinliklerden yararlanabilir. 0-2 yaş dışındaki bir kişi kendi biletiyle istediği atölyeye, o gün programda yer alan istediği gösteriye katılabilir.
Biletler günlük müdür?
Evet . Yaratıcı Çocuk Festival biletleri günlük satılmaktadır.
Festivalin iki gününde aynı atölyeler mi yapılacak?
Evet. Birbirinden farklı atölyeler, birbirinden bağımsız alanlarda, iki gün boyunca çocuklara, seans seans keyifli ve verimli zamanlar yaşatacaktır.
Festival kaç yaş çocuklar içindir?
Bütün konserler, gösteriler tüm yaş grubundaki çocuklar için uygundur. Sadece ortak alanda gerçekleştirilen oyun atölyeleri 3-12 yaş çocukları için uygunluk göstermektedir.
Yaratıcı Çocuk Festivali’nde ebeveynler için ne var?
Festivalde çocuğunuzun keşif ve deneyim macerasına ortak olabilirsiniz. Konser ve gösterileri beraberce izleyebilir, tüm eğlenceli ortak alan etkinliklerinde çocuğunuzun deneyimi heyecanına gözlemleyerek, onunla paylaşabilirsiniz.
Çocuklar ortak alan etkinliklerine, oyun alanları ve etkinliklere nasıl katılacaklar? Uygulama nasıl olacak?
Festival alanına girdiğiniz andan itibaren, farklı dallardaki oyun atölyeleri farklı yaş gruplarına göre hizmet verecek. İsteyen çocuk kendi yaş grubuna uygun olan atölyeye; okulöncesi öğretmen hostes arkadaşlarımızın yönlendirmelerine göre girebilecek. Oyun atölyeleri ve stant alanlarındaki tüm etkinliklere yetkililer, uygunluk durumlarına göre katılımcılara yönlendirme yapacak. Gösteri sahnesi iki gün boyunca coşkusunu sürdürecek. Çim alanda istediğiniz yere oturabilir, festivalin tadını çıkarabilirsiniz. Son olarak stantları dolaşmayı unutmayın.
Yaratıcı Çocuk Festivali’ne nasıl sponsor olabiliriz?
İletişim sekmesindeki mail adresinden bize ulaşmanız yeterlidir.
Festival alanında stant çalışması nasıl yapabiliriz?
İletişim sekmesindeki mail adresinden bize ulaşmanız yeterlidir.
Festival mekanı FESTİVAL PARK KADIKÖY'E servis hizmeti var mıdır?
Maalesef. Festival ulaşımı katılımcılar tarafından sağlanacaktır. Lokasyon bilgisi sayfamızda mevcuttur. Toplu taşıma kullanmanızı tavsiye ederiz.
BİLET AL!