Konserler

Yaratıcı Çocuk Festivali’nde tüm çocuklar ve ebeveynler müziğin kolektif ruhuyla bir araya gelecekler. FMV Işık Okulları Çocuk Korosu, Pırlangıç Çocuk Şarkıları Konseri, Kidsnook masal şarkıları konseri  iki gün boyunca festival coşkusunu notalara taşıyacak.

FMV Işık Okulları Çocuk Korosu

FMV Işık Okulları Nişantaşı Kampüs Korosu 2. Sınıf öğrencilerinden, 9. Sınıf öğrencilerine kadar  oluşan 25 kişilik bir çok sesli çocuk korosudur. Bu güzel koro geçtiğimiz yıl Malaga’da düzenlenen Çok Sesli Koro yarışmasında kendi kategorilerinde 2.’lik ödülü aldılar. Bu yıl da Mayıs ayında İsveç Uluslararası Koro Yarışmasında okullarını temsil edecekler.

Birbirinden güzel parçalarla Yaratıcı Çocuk Festivalinde‘de bizlerle olacaklar. Çocuktan çocuğa notaları taşıyacaklar…

 

2 Haziran’18
3 Haziran’18

Pırlangıç

‘Tematik yapısı doğa sevgisi ,cesaret ,paylaşmak ,emek ,empati olan birbirinden güzel duygu ve kavramlar üzerine kurulu Pırlangıç şarkılar konseri  Yaratıcı Çocuk Festivali’nde bizlerle olacak. Berrin Çopur ve arkadaşları 2016 yılından itibaren bu şarkıları müzelerde,okullarda, festival ve çocuk dostu mekanlar ile sanatsal platformlarda konserler vererek paylaşıyorlar.Hem ebeveynleri hem çocuklarımızı kollektif ruhlu sevimli şarkıları dinlemeye davet ediyoruz.

 

2 Haziran’18
3 Haziran’18

Kidsnook Masal Şarkıları Konseri

Söz ve besteleri Kidsnook Masal Akademi’ye ait masal şarkıları konseri; 2 yaşından 99 yaşına kadar herkese masalla müziğin birleştiği eğlenceli ve melodili bir yolculuk sunuyor. Sizleri bu keyifli masal konserine,  Altın Saçlı Kız ve 3 Ayı, Keloğlan, Kırmızı Başlıklı Kız ve Bremen Mızıkacıları gibi sevdiğimiz masalları  dinleyip eşlik etmeye bekliyoruz.

 

2 Haziran’18
3 Haziran’18


Türkiye’nin yaratıcılık odaklı ilk çocuk kültür&sanat festivalinin üçüncüsü 4-5 Haziran'da Maçka KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleştirilecektir.

Festival

Mekan : KüçükÇiftlik Park