– Festival 8 Haziran Cumartesi ve 9 Haziran Pazar saat 10:00’da başlayacak 19:30‘da sona erecektir. Her gün 2 seans olarak gerçekleşecektir.

 1.Seans: 10:00 – 14:30

 2.Seans: 15:00 – 19.30

– Biletler satın alınan gün ve seans içindir, lütfen biletinizin tarihine ve seansına dikkat ediniz.
– Satın alınan biletler iade alınmamaktadır.
– 2 yaş ve üzeri tüm ziyaretçiler bilete tabidir.
– Bileti olan katılımcı festival alanı içindeki tüm etkinliklere ücretsiz katılır.
– Ebeveynler, festival süresince atölye, stant ve gösteri alanları dahil olmak üzere her alanda çocuk katılımcıya eşlik edecektir. 
– Çocuklar emanet alınmayacaktır.
– Atölye uygulamaları, yaş grupları, süreleri ve katılımcı çocuk sayıları farklılık gösterebilmektedir.- Festival alanına evcil hayvan ile giriş yapılamaz.
– Festival alanı içerisinde sigara kullanımı yasaktır.
– Etkinlik’e katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizasyona ait olup katılımcı, Etkinlik’e katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
– Festivale giriş ve çıkışlar, Yaratıcı Çocuk Festivali’nin belirlediği kural ve düzenlemelere bağlı olarak yapılır. Bilet kontrolünden sonra hem çocuğa hem de çocuğa eşlik eden ebeveyne bileklik takılır.
– Bileklikler ilgili gün ve seans içerisinde festival alanına girişi için kullanılacaktır. Katılımcı alandan çıkış yaptığı takdirde tekrar festival alanına giremez. Öyle bir durumda katılımcı; bilet ibraz etmek zorundadır.
– Yaratıcı Çocuk Festivali, ziyaretçilerin şahsi eşyalarıyla ilgili hiçbir sorumluluğu üstlenmez.

BİLET AL!